Chcecie zostać dobrze zarabiającymi inżynierami? Spieszcie się! Rekrutacja na kierunku Inwestycje i wdrożenia przemysłowe nie będzie trwała w nieskończoność. Dlaczego warto podjąć studia właśnie na tym kierunku? Jest kilka przyczyn, by to zrobić. Po pierwsze te studia naprawdę dają szansę na wszechstronny rozwój. Ciekawie ułożony program nauczania zapewnia studiującym możliwość nabycia wiedzy i umiejętności niezbędnych w pracy zawodowej. Po drugie doskonale wykształcona kadra nauczycieli akademickich oraz bardzo dobre zaplecze dydaktyczne sprzyja nauce i podnoszeniu własnych kwalifikacji.

Wiedza teoretyczna, wykładana w przystępny sposób, może być szybko zweryfikowana w praktycznym działaniu. Pomagają w tym między innymi praktyki i staże odbywane pod okiem doświadczonych przedsiębiorców. By zostać studentem Inwestycji i wdrożeń przemysłowych należy najpierw zdać maturę. Najlepiej z przedmiotów ścisłych. One są najwyżej punktowane w konkursie świadectw dojrzałości. Od kandydatów oczekuje się znajomości matematyki, fizyki i informatyki na poziomie umożliwiającym zrozumienie zagadnień wykładanych w trakcie kolejnych lat studiów wyższych. Przyda się również bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Przyszli inżynierowie muszą płynnie znać minimum jeden język obcy. Nauka na kierunku Inwestycje i wdrożenia przemysłowe trwa trzy lata. Edukacja kończy się obroną pracy inżynierskiej. Osoby zainteresowane zdobyciem tytułu magistra muszą podjąć naukę na studiach technicznych lub ekonomicznych o podobnym profilu.

W trakcie studiów:
Studenci zapoznają się z problematyką niezbędną w pracy inżynierskiej. Przede wszystkim otrzymają solidną dawkę wiedzy z przedmiotów ścisłych. Algebra, geometria, magnetyzm, czy zarządzanie sieciami komputerowymi, to tylko niektóre "przyjemności", z jakimi przyjdzie im się zmierzyć. Ponadto wszyscy studenci tego kierunku rozwijają swe kompetencje komunikacyjne, uczestnicząc w lektoratach języków obcych. Bez znajomości co najmniej jednego języka obcego praca specjalisty do spraw wdrożeń i inwestycji nie ma żadnego sensu. Absolwenci tego kierunku muszą umieć nawiązywać kontakty i utrzymywać dobre relacje zarówno ze współpracownikami, jak i z partnerami biznesowymi. W trakcie edukacji na kierunku Inwestycje i wdrożenia przemysłowe bardzo wiele czasu poświęca się zdobywaniu konkretnych umiejętności. Nic dziwnego, skoro studia mają wymiar praktyczny. Przyszli inżynierowie uczą się wobec tego, jak zaprojektować sieć komputerową w przedsiębiorstwie, tak by informacje napływające z różnych źródeł, trafiały w jedno miejsce; jak ulepszyć proces produkcji przemysłowej za pomocą kapitału zakładowego lub środków finansowych z funduszy europejskich; co zrobić, by zwiększyć kapitał przedsiębiorstwa, itp. 
 
Po studiach:
Każdy absolwent będzie przygotowany do pracy w różnych zakładach pracy na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych. Osoby kończące kierunek Inwestycje i wdrożenia przemysłowe będą mogły pracować w charakterze specjalistów do spraw zarządzania kardami, specjalistów do spraw jakości, menadżerów odpowiedzialnych za planowanie i kontrolę procesu produkcji, dyrektorów, kierujących produkcją przemysłową w przedsiębiorstwach z różnych sektorów gospodarki. 
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->